No review left
November 2023 - Els B.
We hebben een fijn verblijf gehad
November 2023 - John G.
Personeel was erg vriendelijk. Het park ziet er top verzorgd uit.
November 2023 - Paula D.
Vriendelijk personeel, ontspannen sfeer. Meer dan voldoende servies e.d. in het huisje, waardoor je niet gelijk hoeft af te wassen om iets te kunnen drinken of eten.
November 2023 - Hendrikje K.
Super hond vriendelijk. Met name in het restaurant
November 2023 - Annita B.
No review left
November 2023 - F.C. S.
De communicatie vooraf over de legionella vond ik echt top!
October 2023 - Stefana C.
Ik ben twee keer perfect geholpen (in- en uitcheck). Weet geen naam
November 2023 - Sandra S.
Intichting van het huisje en de mooietuin met jacuzzi en sauna
October 2023 - Cora H.
We hebben ondertussen al voor de 5e keer bij topparken geboekt, omdat het concept ons erg aanstaat omdat je er per dag kan boeken, de huisjes altijd keurig en verder hoeven wij geen extra parkfasiliteiten omdat we meestal jacuzzi en sauna erbij boeken.
October 2023 - Willy W.
*De groenvoorziening op het park was top. Mooie planten struiken en bomen. Daardoor ook veel vogeltjes gezien, echt heel leuk. *Complimenten aan de dames van de receptie die ons erg goed geholpen hebben met het aanbieden van een ander huisje waar wel een bruikbare jacuzzi was. Onze aankomst was op vrijdag en de nieuwe accommodatie ging maandagmiddag in maar daar was de jacuzzi nog niet op temperatuur. Toch nog 3 dagen kunnen bubbelen. (Van dinsdag t/m donderdag).
October 2023 - Ingrid Z.
Nvt
October 2023 - Christine L.
No review left
October 2023 - Alexander G.
No review left
October 2023 - Helena K.
Dame met in/uitchecken vlot en vriendelijk. Nigeriaanse whirlpool onderhoudsman erg vriendelijk en correct. Fijn gesprek met hem gehad tijdens het onderhoud.
September 2023 - Nancy W.