Comfort 4 people
- Search & Book
- Park Westerkogge
- Comfort 4 people
Welcome package is nice
April 2022 - Michael Matrian
Wij waren zeer blij met onze bungalow aan het water en heel mooi en ruim met alle faciliteiten die wij verwachten. Zeer vriendelijk en behulpzaam waren de 2 mannen die ons tuinstel kwamen vervangen.
March 2022 - Gerrie van de Ven
De medewerksters van de receptie waren vriendelijk en de service was goed de ruimte van het chalet en de tuin
March 2022 - Fens
Naam onbekend, reed in golfkar
March 2022 - Peter Kuijpers
Al het personeel is zeer vriendelijk
March 2022 - P Kolfschoten
Heel ruim schoon huisje. Helaas nergens uitzicht door overal heggen.
January 2022 - Mr E.
nee
October 2021 - Miriam v.
Personeel was erg vriendelijk. Wat wel nog een ding is. In de accomodatie die wij hadden ( nr 93 ) hadden wij het erg prettig gevonden als er een gordijn voor t keukenraam en de badkamerraam was geweest. We hebben t nu zelf opgelost met een handdoek. Wij zijn erg gesteld op privacy, vandaar.
October 2021 - Miriam P.
Erg vriendelijke medewerkers bij de receptie. (Weet zijn naam niet maar ontzettend vriendelijke behulpzame jongeman)
August 2021 - Arnold P.
De parkeigenaresse heeft zich samen met een andere medewerkster 2 uur lang in het zweet gewerkt om onze accomodatie schoon te krijgen. Het resultaat mocht er zijn.
August 2021 - t.
De ruime ruimte rondom ons huisje heeft ons positief verrast, goed onderhouden. Inrichting was goed en was voldoende keuken gerei
August 2021 - S.
Ik heb twee weken lang genoten en direct voor juli 2022 opnieuw twee weken in hetzelfde huis geboekt!
July 2021 - M D.
Fijne week gehad. Leuke fiets omgeving.
July 2021 - L K.
Supervriendelijke mensen, locatie is heel leuk als het mooi weer is. Zeker als je een huisje direct aan het water hebt. De broodjes service en BBQ service is hartstikke goed. Hou er wel rekening mee dat de boel nog in opbouw is (kaal, werkvolk). Overigens geen last van lawaai.
May 2021 - Ms F.
Dit park is nog volop in ontwikkeling. Leuk huisje voor een prima prijs. Leuk zo aan het water.
April 2021 - O.
Heerlijk weekend gehad
April 2021 - H.
mooi huisje, behulpzame receptie, huisje was schoon op 1 grote veeg op de raam en de spiegel na :-)
March 2021 - Ms E.
Ruime vakantiewoning met mooie grote tuin met privacy.
October 2020 - - S.
rustige omgeving
September 2020 - v.
Kan beter.
June 2020 - J.P.C.A. B.